WhatsApp Messenger Uygulaması İncelemesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

whatsapp-free

Android dünyası hayatımıza girdiğinden beri çok şey değişti. Bu değişenlerin en başında da oyun oynama ve uygulama anlayışımız değiştiğini söylemek herhalde yanlış olmaz. Örneğin tabletlerin ve akıllı telefonların, kullanılış bakımından normal bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlardan farklı olması, çok sayıda yeni oyun ve uygulama türünü tanımamıza fırsat verdi.

Şimdi inceleyeceğimiz uygulama ise sms göndermeyi minimuma indirecek bir uygulama. Mutlaka etrafımızda WhatsApp kullanan birilerini görmüşüzdür.

Peki, Nedir WhatsApp?

WhatsApp mobil cihaz üzerindeki internet bağlantısını kullanarak diğer WhatsApp kullanıcıları ile anlık mesajlaşma ve medya paylaşımı yapmamızı sağlayan bir uygulamadır.

WhatsApp uygulamasını telefonumuza kurduktan sonra mesajlaşmak istediğimiz kişinin telefon numarasını giriyoruz. Daha sonra uygulama bu telefon numarası ile senkronize olarak anlık mesajlaşma ve medya paylaşımına hazır hale geliyor.

Hangi Medya Türlerini Paylaşabiliyoruz?

Resim, müzik, ses kaydı, video ve o an bulunduğumuz konumun haritadaki yerini paylaşabiliyoruz.

Mesaj Göndermeye Göre Daha Mı Ucuz?

İnternet bağlantısını kullanıyor olmak ilk bakışta pahalıya mal oluyor gibi gelse de, gönderdiğiniz mesaj sayısını görünce gerçekten ucuza geldiğini fark edeceksiniz.

WhatsApp Messenger Uygulaması İncelemesi YAPILAN YORUMLAR