Şık Bayanlar İçin Deri Aksesuarlar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

Kış mevsiminin dikkat çekici yönlerinden biri de deri aksesuarlardır. Eğer siz de deri aksesuarlara tercih edenlerdenseniz, o zaman üzerinde çeşitli desenler işlenen aksesuarlara üstünlük vermelisiniz.

 

2013 – yılının kış mevsiminin trendleri arasında ciltler özel bir yer tutmaktadır. Farklı stil ve farklı mekanlar için tasarlanmış yani, her formda olan deri giysilerine rastlayamadık bileceğiz kısa deri etekler, deri ceketler, deri pantolonlar ve deriden yapılmış tuvaletler bulabilirsiniz.

 

Deriden yapılmış çanta yararlanırken diğer giysilerin deriden olmamasına dikkat etmek gerekir. Basit bir çanta bakıldığında tarzınıza göre deri giysilerle tamamlayın. Beyaz gömleği üstünden siyah deri ceket giymekte güzel tarz yaratmak olur.

 

Dünya yıldızları da bu moda dışında kalmıyor. Belirtelim ki, yıldızlar ve tanınmış insanlar deri giysilerden daha çok kullanıyor. Özellikle de etkinliklere ve kırmızı halı kendilerini teşhir ettirirken deri giysilere çok rastlıyoruz. Çünkü sahne ve podyum parlaklığı çok seviyor. Deri giysiler de bu açıdan elverişli olarak düşünülebilir.

 

Tanınmış deri giyim markası olan Desa 14 Şubat – sevgililer günü dolayısıyla hediyelik deri aksesuarlar girmişti. Bunların arasında kol bantları, cüzdanlar, çantalar özel yer almışlardır. Hediye olarak verilebilecek bu aksesuarlardan erkeklerin de haberi olmalıdır.

 

Siyah ve kırmızı kalp oymalı çantalar ise kış mevsiminde dikkat çekmek isteyen bayanlar için özel olarak hazırlanmıştı.

Şık Bayanlar İçin Deri Aksesuarlar YAPILAN YORUMLAR