Hitman: Absolution Rehber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

images

Oyunda sıkça sorulan sorulardan biri silahları geliştirmek. Silahları geliştirmek için para kazanmanız ve bu kazandığınız parayla inventory  bölümüne girip , silahları seçip, sol alttaki upgrade yazısına tıklayıp silahınızı geliştirmeniz gerekiyor.

Atış poligonu olan bölümde hedefleri vurmanız size yetmeyecektir yüksek puan almak için hedeflerin kafalarından vurmanız gerekiyor. Ayrıca size içgüdü de kazandıracaktır.

Oyunda sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri de ekranda gözükmeyen ayrıntılar. Ayrıntı diyorum ama oyun için çok çok önemli olan radar ve diğer durum gösteren barlar gibi. Eğer bu sorunu yaşıyorsanız problem ekran kartınızda ve ekran çözünürlüğüne. Çözünürlüğü artırın. Hitman sitesinden ekran kartınıza uyumlu ekran kartı yamasını indirin sorun çözülecektir.

Silahlara susturucu nasıl takılıyor diye merak edenler için klavyeden Y tuşuna basmanız gerekli. Tüm silahlar susturucu desteklemez.

Hitman : Absolution oynuyorsanız size rehberlik edecek bu mini kılavuza mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum. Oyunda en çok karşılaşılan sorunlar, en kalınan yerler, defalarca oynayıp geçemediğiniz bölümler ya da oyunda var olup ta sizin hiç haberiniz olmadığı tüyolar bu yazıda bulacaksınız.

Öncelikle serinin 5. Oyunu olan Absolution da zorluk serinin diğer oyunlara göre çok daha fazla seviyede diyebiliriz. Aslında bu oyunda seviyeler de getirilmiş ancak yine de normal ya da zor düzeyde oynadığınız da oyunun ne kadar zor olduğunu göreceksiniz. Başkasının kıyafetini giyip onun kimliğine  geçip koşarak düşmanın yanına gittiğiniz an fark edilirsiniz. İşte bu durumlarda yapmanız gereken yeni kıyafete yeni kimliğe çok fazla güvenmeden düşmanınıza odaklanıp hareket etmenizdir. Düşmanlarınız tek başına iken  Ctrl tuşuna basarak kendinizi gizleyin ve yanına o şekilde gidin.

Hitman: Absolution Rehber YAPILAN YORUMLAR