Eviniz Deniziniz Olsun

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

deniz kabugu kolye (1)

EVİNİZ DENİZİNİZ OLSUN

Evimize bir sahil havası vermek, en azından tatile çıkamadığımız zamanlarda bizleri rahatlatacaktır. Peki, bunu nasıl gerçekleştirebiliriz? İşte birkaç küçük dokunuşla evinizdeki deniz.

Geçmiş gezilerden kalan, sahilden topladığımız deniz kabukları ve çakıl taşlarını bir kaba doldurabilirsiniz. İçine koyduğunuz su size mini bir deniz havası yaratacaktır. Yarı transparan beyaz bir perde, gün ışığını sisli bir forma sokacaktır. Perdeyi pencereden biraz daha mesafeli kullanırsanız rüzgârda romantik şekilde dalgalanacaktır. Elinizde kalmış denizyıldızı, midye kabuklarını atmayın. Ayna kenarlarını süsleterek dekoratif deniz atmosferi yaratabilirsiniz.

Ağır mobilya yerine, hafif tabureler beyaz ve çizgili perdeler sahil ortamı için uygun seçimler olacaktır. Yatak örtüleri ve yastıklar için kullanacağınız mavi, kendinizi denizin içinde hissetirir. Askıda ki bir hasır şapka, X ayaklı tabureler, beyaz abajurlar, evinize sahil havası vermek için kullanabileceğiniz malzemelerdir. Bir köşede duran plaj çantası, bu dekoru tamamlayacak güzel bir figür olabilir. Eğer tatile çıkmadıysanız, beyaz ve mavinin uyumlu kimyası sizi bir nebze olsun ferahlatacaktır. Bu yaz evi dekorasyonu, bütçenizi zorlamayacaktır.

 

Eviniz Deniziniz Olsun YAPILAN YORUMLAR