Android SnapPea uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

snappea-uygulamasi

   SnapPea uygulaması, Andoroid işletim sistemine sahip telefonlarınızda bulunan verileri bilgisayar aracılığı ile düzenlemenize yardımcı olur. Uygulamanın sade ve kullanışlı bir ara yüze sahip olması, her türden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama olmasını sağlamıştır. Program telefonunuzun bağlantı kablosu yardımıyla, ya da kablosuz ağ bağlantısı üzerinden telefonunuzla iletişim kurmaktadır.

Gerekli bağlantıları yaptıktan sonra, SnapPea programı yardımıyla telefonunuzda değişiklikleri yapabilirsiniz. SnapPea uygulamasının faydaları bununla bitmiyor. Aynı zamanda telefonunuz ve ya harici belleğiniz üzerindeki tüm verileri yedekleyebilir ve ihtiyacınız olduğunda geri yükleme tapabilirsiniz.

SnapPea uygulamasında klavyenin rahatlığında kısa mesajlar gönderebilir, kişi, listelerini görüntüleyip düzenlemeler yapabilirsiniz. Unutmayın! Uygulamadan faydalanabilmek için hem bilgisayarınızda hem de Andoroid telefonunuzda SnapPea yüklü olması gerekmektedir.

Google DriveUygulaması ile 5GB lık bir depolama alanına sahip oluyorsunuz. Bu depolama alanında resim sunum ve ya istediğiniz verileri saklayabilirsiniz. Oldukça sade bir ara yüze sahip olan Google Drive Uygulaması’nda, ekranın sol tarafında bulunan panelde, dosyalarınızı yakın zamanda eklenenleri ve diske kayıtlı olan dosyaları görebilirsiniz. Uygulama Google Docs ile eş zamanlı olarak çalışıyor. Ancak Google Drive Uygulaması’nı kullanabilmek için Google Drive hesabınızı aktifleştirmeniz gerekiyor.

 

 

Android SnapPea uygulaması YAPILAN YORUMLAR